Investment properties for sale

    44 results
    MLS Logo

    3 days ago

    $283,000

    1698 9000 Rd, Oswego, KS 67356

    3 bd, 1 ba

    1,077 sq ft

    $263/sq ft

    1971

    4.3%

MLS Logo

    4 days ago

    $305,000

    19053 Chase Rd, Cherryvale, KS 67335

    3 bd, 2 ba

    1,782 sq ft

    $171/sq ft

    1994

    5.9%

MLS Logo

    5 days ago

    $225,000

    2039 26000 Rd, Parsons, KS 67357

    3 bd, 3 ba

    1,777 sq ft

    $127/sq ft

    1910

    7.7%

MLS Logo

    5 days ago

    $270,000

    515 Barton Ave, Parsons, KS 67357

    4 bd, 3 ba

    2,006 sq ft

    $135/sq ft

    1958

    5.9%

MLS Logo

    6 days ago

    $189,000

    301 S High School St, Altamont, KS 67330

    4 bd, 2 ba

    1,488 sq ft

    $127/sq ft

    1957

    7.7%

MLS Logo

    7 days ago

    $115,000

    2302 Crawford Ave, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,862 sq ft

    $62/sq ft

    1961

    13.6%

MLS Logo

    8 days ago

    $305,000

    10784 SW 70th St, Chetopa, KS 67336

    3 bd, 2 ba

    1,656 sq ft

    $184/sq ft

    1966

MLS Logo

    13 days ago

    $91,900

    1115 N 26th St, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,153 sq ft

    $80/sq ft

    1920

    11.4%

MLS Logo

    19 days ago

    $179,900

    2431 Washington Ave, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,654 sq ft

    $109/sq ft

    1915

    7.5%

MLS Logo

    21 days ago

    $435,000

    11012 Rooks Rd, Oswego, KS 67356

    6 bd, 4 ba

    3,797 sq ft

    $356/sq ft

    1978

    7.3%

MLS Logo

    21 days ago

    $625,000

    1358 26000 Rd, Parsons, KS 67357

    4 bd, 4 ba

    5,790 sq ft

    $108/sq ft

    1978

    3.3%

MLS Logo

    29 days ago

    $369,000

    1504 17000 Rd, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,793 sq ft

    $206/sq ft

    1975

    4.7%

MLS Logo

    38 days ago

    $179,900

    639 Ohio St, Oswego, KS 67356

    4 bd, 2 ba

    2,696 sq ft

    $67/sq ft

    1957

    11.9%

MLS Logo

    40 days ago

    $139,000

    1624 Broadway Ave, Parsons, KS 67357

    4 bd, 3 ba

    4,807 sq ft

    $29/sq ft

    1900

    12.1%

MLS Logo

    50 days ago

    $279,000

    4712 Main St, Parsons, KS 67357

    3 bd, 3 ba

    1,857 sq ft

    $161/sq ft

    1963

    5.5%

MLS Logo

    50 days ago

    $249,900

    1509 5th St, Oswego, KS 67356

    4 bd, 3 ba

    3,063 sq ft

    $82/sq ft

    1910

    5.6%

MLS Logo

    55 days ago

    $199,500

    19525 50th Rd, Parsons, KS 67357

    4 bd, 2 ba

    1,568 sq ft

    $127/sq ft

    2022

    10.3%

MLS Logo

    55 days ago

    $299,000

    1460 14000 Rd, Altamont, KS 67330

    3 bd, 1 ba

    1,236 sq ft

    $242/sq ft

    1962

    4.1%

MLS Logo

    66 days ago

    $810,000

    2116 5000 Rd, Chetopa, KS 67336

    6 bd, 2 ba

    2,816 sq ft

    $311/sq ft

    2016

    3.1%

MLS Logo

    71 days ago

    $125,000

    628 Maple St, Chetopa, KS 67336

    3 bd, 2 ba

    1,242 sq ft

    $101/sq ft

    1965

    9.6%

MLS Logo

    72 days ago

    $299,000

    611 Deer Trail St, Parsons, KS 67357

    3 bd, 3 ba

    2,712 sq ft

    $114/sq ft

    2001

MLS Logo

    81 days ago

    $195,000

    1830 Ness Rd, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,724 sq ft

    $113/sq ft

    1924

    7.0%

MLS Logo

    84 days ago

    $88,400

    1410 Broadway Ave, Parsons, KS 67357

    5 bd, 2 ba

    2,805 sq ft

    $42/sq ft

    1890

    13.0%

MLS Logo

    90 days ago

    $300,000

    23098 Kiowa Rd, Parsons, KS 67357

    3 bd, 2 ba

    1,590 sq ft

    $220/sq ft

    2010